राष्ट्रिय संयुक्त सङ्घर्ष समितिले सोमबार दबाब कार्यक्रम गर्ने

२०८१ जेष्ठ ६, आईतवार

काठमाडौं : राष्ट्रिय संयुक्त सङ्घर्ष समितिले सोमबार जनप्रदर्शनसहितको दबाब कार्यक्रम गर्ने भएको छ। सत्याग्रहले ‘स्वदेशमै काम गरेर खान दे, उद्योगी व्यवसायी तथा आम नागरिकलाई बाँच्न दे’ भन्ने मूल नारा बनाई विभिन्न १८ बुँदे माग राखेर पटकपटक सरकारलाई खबरदारी गर्दा पनि नसुनेपछि सत्याग्रह सुरु भएको १४ दिन बितिसक्दा पनि माग सम्बोधन नभएको भन्दै समितिले भोलि दबाबमुलक कार्यक्रम गर्न लागेको हो।

आर्थिक संकटले गर्दा सम्पुर्ण क्षेत्रमा समस्यै समस्या देखा परेको हुदा समस्या समाधान गर्न सामुहिक सत्याग्रह सुरु गरिएको हो। सामुहिक बलमा आफ्ना मागहरू पुरा गर्न जनदबाब कार्यक्रम गर्न खोजेको र अनशनकारीको जीवन रक्षाको लागि जनप्रदर्शन गर्न खोजेको तर, सत्ता पक्षले नसुने पछि कठिन कदम चाल्न बाध्य हुने गोविन्द बिष्टले बताए।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ताजा समाचार