आफ्नो छोरालाई सम्झिएर कमेडी च्याम्पियनको फाइनलमा जब भक्कानिएर रोए गजुरेल

२०८१ असार १६, आईतवार

काठमाडौं : दर्शकलाई पेट मिचिमिचि हँसाउने टीभी रियालिटी शो हो कमेडी च्याम्पियन । तर, यदा कदा यो शोमा भावुक स हृदयश्पर्सी क्षणहरु पनि आइदिन्छन् ।

 

कमेडी च्याम्पियनको तेस्रो सिजन भर्खरै सकिएको छ । अघिल्ला दुई सिजनको तुलनामा तेस्रो सिजन त्यति चर्चामा आएन । अस्ति प्रशारित फाइनल एपिसोडमा सुनील खड्का विजेता बनेका छन् । यहाँ उल्लेख गर्न लागिएको प्रसंग चाहीँे फाइनलको एउटा भावुक क्षणको हो ।

ती महिना अगाडि सवारी दुर्घटनामा परेर घाइते भएका कमेडियन सुशान्त बस्यालले फाइनलमा गेस्ट पर्फमरका रुपमा प्रस्तुति दिएका थिए । उनको प्रस्तुतिले हँसाएन मात्रै, रुवायो पनि । कार्यक्रमका जज ऋचा शर्माको आँखामा आँशु छचल्किएको थियो भने अर्का जज मनोज गजुरेल त भक्कानिए नै ।

स्टेजमा सँधै दर्शकलाई हँसाउने विख्यात हाँस्यव्यंग्य कलाकार गजुरेलले आफ्नो मनभित्र दवाइरहेको पीडा कमेडी च्याम्पियनको मञ्चमा पोखिएको थियो । उनको ‘कमेडी भर्सन’ मात्रै देख्दै आएका दर्शकहरु यो भावुक पाटोलाई देखेर चिसिए । कार्यक्रममा सन्नाटा छायो ।

आफू यसरी भावविव्हल बन्नुको कारण मनोज आफैंले खुलाए । उनले सुशान्तको प्रस्तुति हेर्दा आफ्नो छोरालाई सम्झिएको बताए ।

गजुरेलले भने, ‘मेरो छोरा पनि तिम्रै उमेरको छ, जसलाई म आफूलाई भन्दा बेसी माया गर्छु । उ एउटा स्वास्थ्य समस्याबाट गुज्रिरहेको छ । तिमी यति ठूलो दुर्घटनाबाट बाँचेर आज यसरी प्रस्तुति दिइरहेको देख्दा मलाई पनि हौसला मिलेको छ कि मेरो छोरा पनि पूर्णरुपमा ठिक भएर पहिलेजस्तै अवस्थामा फर्किनेछ ।’

उनले थपे, ‘मैले आजसम्म यो पीडालाई दवाएरै राखिरहेको थिएँ । थाहा छैन, मैले यो मञ्चमा भन्नु ठिक थियो या थिएन । तर, मैले आफूलाई रोक्न सकिनँ ।’

मनोजले छोराको बिमारीबारे भने खुलाएनन् । निकटस्थका अनुसार मनोजका पुत्र मिरोज गजुरेल एन्जाइटीबाट पीडित छन् । पछिल्लो समय उनको अवस्थामा सुधार आइरहेको बुझिएको छ । मनोजजस्तै मिरोज पनि सिर्जनात्मक क्षमताका धनी छन् ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

ताजा समाचार