६० किलो सुन तस्करी प्रकरणमा काभ्रेका थर्कमान लामा पक्राउ

२०८१ जेष्ठ १८, शुक्रबार

काठमाडौँ : काभ्रे तेमाल गाउँपालिका घर भएका ४५ वर्षीय थर्कमान लामा ६० किलोभन्दा बढी सुन तस्करी प्रकरणमा पक्राउ परेका छन्। केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सीआईबी)ले उनलाई लाजिम्पाटबाट पक्राउ गरेको हो । नेपाली कांग्रेसमा आबद्ध उनलाई कान्छामान भनेर चिनिने गरेको बताइन्छ।

पूर्वन्यायाधीश डिल्लीराज आचार्य अध्यक्ष रहेको सुन तस्करी जाँचबुझ आयोगको प्रतिवेदनका आधारमा सीआईबीले अहिले दोस्रो चरणको अनुसन्धान अघि बढाउने क्रममा लामाको भूमिका शंकास्पद देखिएपछि पक्राउ गरेर प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएको सीआईबीले जनाएको छ।

गतवर्ष साउन २ मा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको भन्सार जाँचपास भएर बाहिरिंदै गर्दा राजश्व अनुसन्धान विभागले ६० किलोभन्दा बढी सुन बरामद गरेको थियो।पछि उक्त सुन तस्करीको अनुसन्धान सीआईबीले गरेको हो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ताजा समाचार