मकैवारीभित्र २० वर्षीय युवकको शव फेला

२०८१ बैशाख १५, शनिबार

सर्लाही : ब्रह्मपुरी गाउँपालिका-२ धर्मपुरमा आज बिहान एक युवक मकैबारीभित्र शव फेला परेकाे छ।

स्थानीय सीताराम साहका छोरा २० वर्षीय अरविन्द साह गाउँकै रामचन्द्र साहको मकैबारीभित्र मृत फेला परेका हुन्। प्रहरी स्रोतले घटना शंकास्पद रहेको जनाएको छ। जिल्ला प्रहरी प्रमुख (एसपी) हरिहहरनाथ योगी आफै घटनास्थलमा पुगेर फर्किएका छन्। मृतक अरविन्दको शव पोष्टमार्टका लागि प्रादेशिक अस्पताल मलंगवा ल्याइएको छ।

सर्लाही प्रहरीका डिएसपी दीपक श्रेष्ठले घटनाको सूक्ष्म अनुसन्धान भइरहेको बताए। `घटना शंकास्पद छ, एसपी साप आफै घटनास्थलमा पुगेर फर्किनुभएको छ,´ श्रेष्ठले भने, `शव प्रादेशिक अस्पताल ल्याएर घटनाको सूक्ष्म अनुसन्धानमा लागेका छौँ ।´

एसपीसहित अन्य प्रहरी अधिकारी पनि घटनास्थलमा पुगेर घटनाको अनुसन्धानमा लागेका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

ताजा समाचार