गृहमन्त्रीलाई कांग्रेसको चेतावनी: आरोप प्रमाणित गर्नुस्,नभए भोलिकाे दिन व्यहोर्नुपर्ला

२०८१ जेष्ठ ७, सोमबार

काठमाडौँ : नेपाली कांग्रेसले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेले आफ्ना नेताहरूमाथि लगाएको आरोप प्रमाणित गर्न चुनौती दिएको छ। सोमबार बसेको संसदीय दलको बैठकपछि पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै प्रमुख सचेतक रमेश लेखकले गृहमन्त्री लामिछानेले कांग्रेस नेताहरूमाथि लगाएको आरोप प्रमाणित गर्न चुनौती दिएका हुन्।

उनले भने, ‘उहाँ (रवि लामिछाने) ले हिजो जसरी नेपाली कांग्रेसलाई लाञ्छित गर्नुभयो, जसरी कांग्रेसका नेताहरूमाथि प्रश्न उठाउनुभएको छ, हामी चुनौतीपूर्वक भन्न चाहन्छौँ– तपाईं छानबिन गर्नुस्, अनुसन्धान गर्नुस् र प्रमाणित गर्नुस्। तपाईंले जुन गम्भरी लाञ्छना गर्नुभएको छ, यदि त्यो भोलिका दिनमा प्रमाणित गर्न सक्नु भएन भने भोलिका दिनमा के हुन्छ, व्यहोर्नुपर्ला।’

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ताजा समाचार